SplitCast-inArticulator1W codziennej pracy lekarza stomatologa szczególną uwagę przywiązuje do potrzeb pacjenta i problemów, z którymi się zgłasza. Zarówno w przypadku wypełnienia jednego zęba, jak i kompleksowej odbudowy uzębienia obu łuków.

Szczególny nacisk kładzie na rozwój w dziedzinach problematyki stawów skroniowo-żuchwowych, endodoncji mikroskopowej, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

W celu zapewnienia kompletnego interdyscyplinarnego leczenia współpracuje z wieloma specjalistami (ortodoncja, pedodoncja – stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna i szczękowo-twarzowa, laryngologia, interna), którzy konsultują, przeprowadzają dany etap leczenia lub przygotowują pacjenta do leczenia.

W dziedzinie endodoncji mikroskopowej, czyli leczenia kanałowego z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego, świadczy usługi Practice Limited to Endodontics. W ramach takiej współpracy lekarz kieruje pacjenta na konsultację i ewentualne leczenie kanałowe, po którym pacjent wraca na dalsze leczenie do swojego lekarza prowadzącego.