00d5be303813c8c0322277f2ff427d1c-education-logos-inspire

how-we-raise-credit-scores-mkp9m7-clipart

Podstawą sukcesu w codziennej praktyce medycznej jest nieustanne poszerzanie swojej wiedzy i wykorzystywanie sprawdzonych międzynarodowych procedur diagnostycznych i leczniczych. Podążanie drogami wytyczonymi przez znanych klinicystów z całego świata, opartymi o najnowsze badania naukowe, pozwala uniknąć wielu problemów i skrócić drogę do osiągnięcia celu, którym jest wyleczenie pacjenta z dolegliwości, z którymi się do nas zgłasza.

W oparciu o zdobytą wiedzę, własne praktyczne doświadczenia i chęć przekazania sprawdzonych sposobów pracy, opracowałem autorskie kursy dla lekarzy dentystów mające na celu przyswojenie i pełne zrozumienie omawianych tematów oraz jak najszybsze wdrożenie praktycznych aspektów szkoleń w codziennej pracy.

Prowadzę szkolenia okluzyjne i endodontyczne. Szkolenia z zakresu okluzji są projektem sztandarowym związanym z moim zamiłowaniem do koncepcji stomatologii kompleksowej i interdyscyplinarnej. Powstały i przeprowadzane są z wykorzystaniem wiedzy z dwóch renomowanych ośrodków międzynarodowych zlokalizowanych w USA – Dawson Academy (Floryda) oraz KOIS Center (Seattle).

largeDla osób uczestniczących w szkoleniach jest przygotowana grupa społecznościowa jako platforma do wymiany doświadczeń, rozwiązywania przypadków z praktyki oraz update’u wiedzy. Nie ma pytań bez odpowiedzi i to nie tylko z zakresu tematyki kursów. Jeżeli tylko będę miał wiedzę z danego zakresu, chętnie odpowiem na zadane pytanie, podzielę się informacjami, a w miarę możliwości posiadanymi materiałami.